Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos je dceřiná společnost řeckého trajektového provozovatele Anek Lines, která nabízí plavby mezi ostrovy Kréta, Kyklady a Dodekanézy, stejně jako plavby z jiných míst, včetně Pireusu a Heraklionu.

Aegeon Pelagos (nebo Aigaion Pelagos jako je společnost lokálně známá), která od roku 2010 operuje v jižní části Egejského moře, se může pochlubit flotilou skládající se z osmi velkých a moderních trajektů, které nabízejí široký výběr vysoce kvalitních zařízení.

Na palubě trajektů Vám posádka Aegeon Pelagos nabídne služby na té nejvyšší úrovni, a to v luxusním prostředí, zatímco se budete plavit na některý z těch nejatraktivnějších ostrovů v zemi. Pokud si chcete během Vaší cesty odpočinout, můžete si vybrat ze stylových kajut, nebo ochutnat pokrmy místní kuchyně v samoobslužných restauracích, či se v baru můžete dozvědět vše o řecké kultuře vína.

S Aegeon Pelagos nemohou být výlety mezi starodávnými ostrovy Dodekanézy, krásnými Kyklady a jedinečným ostrovem Kréta jednodušší!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií, a nabízí Vám možnost porovnat nabídku společnosti Aegeon Pelagos s ostatními lodními společnostmi během jednoho vyhledávání. Porovnejte ceny a jízdní řády Aegeon Pelagos s alternativními dopravci ještě před rezervací jízdenky, pro nejlepší cenu Vaší cesty.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Aegeon Pelagos