Trajekt z Arrecife do Las Palmasu

Trajektová trasa Arrecife Las Palmas spojuje Lanzarote s Gran Canaria a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Trasmediterranea se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 1 minuta. zatímco Trajekty společnosti Naviera Armas se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 5 hod 45 min.

Celkově je tu 7 plaveb týden na trase z Arrecife Las Palmas mezi Lanzarote a Gran Canaria. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Arrecife - Las Palmas

  • Trasmediterranea
    • 1 plavba týdně 8 hod 1 min
    • Zjistit cenu
  • Naviera Armas
    • 6 plaveb týdně 5 hod 45 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Arrecife Las Palmas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Arrecife Las Palmas je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Arrecife

Arrecife se nachází se na španělském ostrově Lanzarote, jedním z Kanárských ostrovů. Název města je odvozen od slova "útes" (ve španělštině "Arrecife"), kterým jsou pokryté pláže. Město má na východním pobřeží ostrova přístav, odkud trajekty směřují na ostatní Kanárské ostrovy, jakož i do dalších destinací v Evropě a pevninské Africe.

K populárním atrakcím ve městě patří Al Charco San Gines, slané laguny v centru města, obklopené rybářskými chatrčemi. Naleznete zde také starý zrekonstruovaný dům "La Casa de los Arroyo", kde se nachází vědecko-kulturní centrum fyziky "Blas Cabrera".

Z Arrecife plují trajekty i do přístavů Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma a Huelva.

Průvodce přístavem Las Palmas

Las Palmas de Gran Canaria je španělské město na ostrově Gran Canaria na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova, a také hlavním přístavem. Společnost byla založena v roce 1478, Las Palmas de Gran Canaria se může pochlubit jedinečným historickým a kulturním dědictvím, z nichž mnohé lze nalézt ve čtvrti Vegueta - nejstarší čtvrti města, která byla zahrnuta do seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1990.
Právě na tomto ostrově Kolumbus pobýval před jeho prvním plaváním do Ameriky. Město často přepadali britské a holandské piráti, což vedlo k bitvě 28. června 1599 roku, která donutila Holanďan vzdát se jednou provždy svých nároků na ostrov. Na počest tohoto vítězství byl postaven Chrám Kanárských ostrovů.