Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci provozuje osobní a automobilovou dopravu ve Středozemním moři mezi Itálií, Španělskem, Tuniskem, Francií, Marokem a ostrovy Sicílie a Sardinie.

Společnosti začala fungovat v roce 1992 se svou první lodí Majestic a dnes je známá svou špičkovou flotilou, která se skládá výhradně z "výletních trajektů" - lodí, které jsou schopny přepravit cestující a vozidla a zároveň jsou na jejich palubách k dispozici služby typické pro výletní lodě.

Miliony cestujících, kteří si každý rok vyberou společnost Grandi Navi Veloci, jsou tím nejlepším důkazem nejvyšší kvality služeb a mimořádného pohodlí její trajektů. Design a komfort pokojů, vynikající služby, které jsou k dipozici na palubě - od 24 hodinové recepce až po personál, který zabaví Vaše děti a množství atrakcí, které každá loď nabízí, dělá plavbu s Grandi Navi Veloci jedinečným zážitkem.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektů, což Vám umožní prohlédnout si plavební řády společností a ceny lístků v jednom rychlém a jednoduchém vyhledávání. Porovnejte plavební řády a cenové nabídky společnosti Grandi Navi Veloci s alternativními trajektových operátory před tím, než si rezervujete lístek.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Grandi Navi Veloci