Trajekt z Igoumenitsy do Trieste

Linka Igoumenitsa Trieste spojuje Řecko s Itálie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Minoan Lines. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 23 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Igoumenitsa Trieste se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Igoumenitsy do Trieste

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Itálie

Provozovatelé trajektů na trase Igoumenitsa - Trieste

  • Minoan Lines
    • 2 plavby týdně 23 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Igoumenitsa Trieste

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Igoumenitsa Trieste je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Igoumenitsa

Igoumenitsa je hlavní město regionu Thesprotia na severozápadě Řecka. Leží nedaleko ostrova Korfu a je obklopeno kopci pokrytými borovicemi a pobřežím lemovaným platany. Přístav v Igoumenitsa slouží jako spojovací článek mezi Itálií a Řeckem a v důsledku toho sem proudí mnoho turistů. V ulicích jsou krásné budovy, obchody, kavárny a restaurace.

Igoumenitsa bylo v 4. století důležité město království Thesprotia a bylo známé jako Titáni. Podle archeologických vykopávek se zjistilo, že zde kdysi sídlilo divadlo a dva chrámy.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako Bari, Brindisi, Ravenna, Terst, Benátky, Kerkyra, Lefkimi a Paxi.

Průvodce přístavem Trieste

Trieste je město a přístav v severovýchodní Itálii, který se nachází na konci úzkého pásu země ležící mezi Jaderským mořem a italskou hranicí se Slovinskem.
Trieste byl kdysi velmi vlivným a mocným centrem politiky, literatury, hudby, umění a kultury za rakousko-uherské vlády, ale jeho hodnota klesla do úpadku do konce 20. století a proto turisté dávají přednost slavnějším italským městům, jako jsou Řím a Milán.
Trieste, nicméně, je okouzlující a nedoceněné město s krásnou a klidnou lokalitou, téměř východní evropskou atmosférou, kde je mnoho barů a kaváren s úžasnou architekturou a krásným výhledem na moře.