Trajekt z Karlovassi do Pireusu

Trajektová trasa Karlovassi Pireus spojuje Samos s Atény a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Blue Star Ferries se plaví 2 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 6 krát za týden, plavba trvá od 7 hod 20 min.

Celkově je tu 8 plaveb týden na trase z Karlovassi Pireus mezi Samos a Atény. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Karlovassi do Pireusu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Samu do Atény

Provozovatelé trajektů na trase Karlovassi - Pireus

  • Blue Star Ferries
    • 2 plavby týdně 6 hod 45 min
    • Zjistit cenu
  • Hellenic Seaways
    • 6 plaveb týdně 7 hod 20 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Karlovassi Pireus

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Karlovassi Pireus je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Karlovassi

Karlovassi je řecké město na ostrově Samos, které leží v severní oblasti Egejského moře. Město se nachází v severní části ostrova a mě dlouhou historii jako významné středisko obchodu a kultury. Bylo dobře známé pro své koželužny a výrobu tabáku až do začátku 20. století. Koželužské muzeum ve městě zobrazuje dlouhou historii města, která sahá až do starověku. Návštěvníci uvidí v muzeu nástroje a metody pro zpracování kůže, jakož i to, kde byly na ostrově umístěny koželužny v průběhu 20. století. Turisté, kteří mají zájem o architekturu v měste najdou neoklasicistní zámečky, které lze vidět spolu s pozůstatky velkých kamenných továren na pobřeží "Ormos".

Z přístavu ve městě jezdí trajekty na jiné ostrovy, a také na řeckou pevninu. Destinace zahrnují Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros a Kavale.

Průvodce přístavem Pireus

Piraeus se nachází na jižním pobřeží pevninského Řecka, asi 10 km od Atén.

Jedno z největších měst v Řecku, Piraeus, také má největší a nejrušnější trajektový přístav a funguje jako dopravní uzel, který spojuje s pevninou ostrovy v Egejském moři, stejně jako ostatní ostrovy ve Středozemním moři. Trajekty z Pireus převáží asi 20 milionů cestujících ročně.