Trajekt z Koufonissi do Pireusu

Trasa trajektu z Koufonissi Pireus spojuje Kykladské ostrovy s Atény i nyní je provozovaná 3 lodními společnostmi. Blue Star Ferries provozuje své plavby až 3 krát týden, Sea Jets 5 krát týden & Trajekt společnosti Hellenic Seaways je k dispozici 7 krát týden.

Celkově jsou tady v nabídce 15 plavby týden na trase z Koufonissi Pireus mezi Kykladské ostrovy a Atény, s 3 lodními společnostmi. Radíme Vám porovnat společnosti navzájem, abyste obdrželi nejlepší cenu Vaši cesty.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Koufonissi - Pireus

 • Blue Star Ferries
  • 3 plavby týdně 9 hod 5 min
  • Zjistit cenu
 • Sea Jets
  • 5 plaveb týdně 6 hod 25 min
  • Zjistit cenu
 • Hellenic Seaways
  • 7 plaveb týdně 4 hod 50 min
  • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Koufonissi Pireus

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Koufonissi Pireus je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Koufonissi

Koufonisia je řecký ostrov patřící do skupiny Kykladských ostrovů. Patří pod správu Naxosu a Malých Kyklad. Ostrov leží jihovýchodně od Naxosu a západně od ostrova Amorgos. Koufonisia se vlastně skládá ze tří menších ostrovů: Kato Koufonisi, Pano Koufonisi a Keros, přičemž Keros je neobydlený a je chráněnou archeologickou lokalitou. Artefakty nalezené na Keros během 20. století obsahují velké množství uměleckých děl. Neobývaným místem je Kato Koufonisi, ostrov ležící vedle Pano Koufonisi, Shoinousa a Keros. Pano Koufonisi je nejmenší a nejhustěji obydlený ostrov Kyklad. Malý kostel Panagia, který byl postaven nad starověkými ruinami, je asi nejoblíbenější památkou na ostrově. Přístav na ostrově je využíván hlavně turistickými loděmi a rybářskými čluny. Návštěvníkům ostrova se naskytne pohled na bílý větrný mlýn, na východní straně přístavu. Hlavním městem ostrova je Chora, ležící na jihozápadním pobřeží ostrova. Najdete zde mnoho budov s typickou kykladskou architekturou.

Průvodce přístavem Pireus

Piraeus se nachází na jižním pobřeží pevninského Řecka, asi 10 km od Atén.

Jedno z největších měst v Řecku, Piraeus, také má největší a nejrušnější trajektový přístav a funguje jako dopravní uzel, který spojuje s pevninou ostrovy v Egejském moři, stejně jako ostatní ostrovy ve Středozemním moři. Trajekty z Pireus převáží asi 20 milionů cestujících ročně.