Laziomar

Laziomar (Lazio Regional Maritime) je italská trajektová společnost spojující různé přístavní města na západním pobřeží v blízkosti Říma a Neapole, s Pontinskými ostrovy v Tyrhénském moři.

Původně sídlící v Římě, společnost se přesunula dále na jih směrem k Pontinské oblasti v červnu 2011, kdy byla převzata skupinou předních italských lodních společností. Dnes Laziomar nabízí celoroční propojení s krásným Pontinským souostrovím, a to prostřednictvím své flotily moderních vysokorychlostních plavidel.

Laziomar využívá 9 trajektů, které mají všechny italské námořní certifikáty, což zajišťuje, že cestující mají vysoký standard bezpečnosti na palubě. Flotila se skládá z kombinace křídlových lodí, vysokorychlostních plavidel a větších trajektů, které mohou přepravit více než 600 cestujících a zhruba 60 vozidel.

Nejrychlejší loď flotily, "Monte Gargano" se plaví rychlostí 34 uzlů, což Vám umožní přepravit se z ostrova Formia na ostrov Ponza pohodlně a jednoduše, a nejnovější loď flotily "Laura", postavená v roce 2009, se může pochlubit elegantním designem s prostornou sluneční terasou v zadní části lodi.

Prohlédněte si Laziomar plavební řády, ceny a rezervujte si Laziomar lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovú společnost? Nedělejte si starosti, také porovnáme Laziomar s jinými trajektovými společnostmi.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Laziomar

Alternativní společnosti a trasy