Liberty Lines

Společnost Liberty Lines, dříve známá jako Justice Lines, je jedním z předních trajektových provozovatelů v Itálii, který propojuje pevninu a Liparské, Pelagické a Egadské souostroví, stejně jako pevninu a Sicílii, Usticu a Pantelériu.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993 a původně nabízela plavby mezi Neapolem a různými ostrovy v Tyrhénském moři. Od té doby se Liberty Lines rozrostla a v současné době je jedním z největších operátorů v zemi. Je to díky činnosti více než třicet vysokorychlostních křídlových lodí a katamaránů, které pravidelně procházejí bezpečnostní kontrolou, stejně jako i díky 600 členné posádce, která poskytuje špičkové služby pro více než jeden a půl milionu cestujících ročně.

"Super Admiral", křídlový trajekt schopen přepravit více než 350 cestujících, se může pochlubit nejnovějšími technologiemi, které neustále navyšují standard v rámci italského trajektového průmyslu. Každé plavidlo ve flotile společnosti má plně klimatizované kajuty, TV, sklopná sedadla a palubní bary, což Vám zajistí rychlou, pohodlnou a příjemnou plavbu vždy, když se rozhodnete využít služeb Liberty Lines.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Liberty Lines, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Liberty Lines. Hledáte nejlevnější možnost pro Váš výlet? Nedělejte si starosti, také porovnáme Liberty Lines s jinými trajektovými operátory.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Liberty Lines