Provozovatelé trajektů na trase Livorno - Bastia

date14 plaveb týdně
clockdoba plavby 4 hodiny 5 minut
date7 plaveb týdně
clockdoba plavby 4 hodiny 5 minut

Trajekt z Livorna do Bastie

Najděte si ceny na trajekt Livorno - Bastia, prohlédněte si jízdní řády a akční nabídky na directferries.cz, porovnejte si je s dalšími plavbami z Itálie nebo na Korsiku, a ušetřete na nákladech za jízdenku.

Dostáváme aktuální ceny na trajekty Livorno - Bastia přímo z rezervačních systémů lodních společností a porovnáváme všechny možnosti, abyste si našli nejlepší nabídku pro Vaši cestu. Získat si cenu a rezervovat trajekt na Korsiku nemůže být jednodušší!

Jednoduše vyberte místo odjezdu a poté linku Livorno - Bastia, nebo jinou linku, které dáváte přednost, pak zadejte počet cestujících a klikněte na "Hledat"!

Průměr ceny Livorno Bastia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných placené našimi zákazníky. Nejběžnější rezervace na Livorno Bastia trať je auto a 2 cestujících.

Livorno Bastia Průvodce Trajekt

Cestujte z Itálie do Korsika na trase z Livorno Bastia, s možnosti volby z kolem 21 odjezdů týden od společnosti (14 s Corsica Sardinia Ferries & 7 s Moby Lines).

Trajektová přeprava společnosti Corsica Sardinia Ferries trvá kolem 4 hodin 5 minut na cestě do Korsika & Plavba trajektu se společnosti Moby Lines trvá kolem 4 hodin 5 minut.

Porovnejte trajekty na trase z Livorno Bastia se společnostmi Corsica Sardinia Ferries & Moby Lines, a najděte si trajekt, který Vám nejvíc vyhovuje.

Trajektové alternatívy Livorno do Bastie

Piombino - Bastia s Corsica Sardinia Ferries - 2 plavby týdně / doba plavby 2 hodiny 15 minut
Pro více informací navštivte prosím naši stránku Trajekty z Itálie na Korsiku
© Direct Ferries Ltd