Trajekt z Livorna do Bastie

Trajektová trasa Livorno Bastia spojuje Itálie s Korzika a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Corsica Sardinia Ferries se plaví 3 krát za den s dobou trvání plavby kolem 4 hodin 5 minut. zatímco Trajekty společnosti Moby Lines se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 4 hod 15 min.

Celkově je tu 35 plaveb týden na trase z Livorno Bastia mezi Itálie a Korzika. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Livorna do Bastie

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Korzika

Provozovatelé trajektů na trase Livorno - Bastia

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 3 plavby denně 4 hod 5 min
    • Zjistit cenu
  • Moby Lines
    • 14 plaveb týdně 4 hod 15 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Livorno Bastia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Livorno Bastia je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Livorno

Italské přístavní město Livorno leží na západním pobřeží Toskánska v Ligurském moři. V jeho čtvrti New Venice je zachována ještě původní architektura. Zde mohou návštěvníci vidět staré mosty, úzké uličky, šlechtické domy a kanalizační síť, která byla využívána na propojení přístavu a městských skladů. Najdete zde množství neoklasických budov, muzeí, veřejných parků a kulturních institucí. Za návštěvu určitě stojí muzeum Museo Mascagnano, kde jsou památky, dokumenty a opery slavného skladatele a dirigenta Pietra Mascagniho, který žil v Livornu. Některé z jeho oper je možné slyšet během lyrické hudební sezóny.

Livorno je třetí největší přístav na západním pobřeží Itálie a je zde k dispozici mnoho služeb a zařízení. V přístavu najdete bezbariérové ​​rampy, toalety a sprchy pro cestující. K dispozici jsou také bary, restaurace, konferenční centrum, banky a informace pro cestující. Z přístavu jezdí trajektové linky do přístavů Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari a do Tuniska.

Průvodce přístavem Bastia

Bastia je magistrát a město v severní Korsice (Francie), který je také prefekturou Haute-Corse. Bastia je hlavní přístav ostrova a hlavní obchodní město.
Historie města sahá až do římské říše, s vytvořením komuny Bigulya na jihu Bastie a začala vzkvétat se zahájením vývozu vína. Navzdory skutečnosti, že v roce 1811 Napoleon jmenoval hlavním městem ostrova Ajaccio a tím začal soupeření mezi dvěma městy, které pokračuje až do teď, Bastia brzy vytvořila silnou obchodní pozici v kontinentální Francii.
Moderní přístav, vytvořený v roce 1862 zvládá narůstající provoz s Francií a Itálií, a stal základem místní ekonomiky, a to především díky vývozu zemědělských produktů.