Trajekt z Los Cristianosu do Valverde

Linka Los Cristianos Valverde spojuje Tenerife s El Hierro. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 30 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Los Cristianos Valverde se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Los Cristianos - Valverde

  • Naviera Armas
    • 7 plaveb týdně 2 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Los Cristianos Valverde

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Los Cristianos Valverde je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Los Cristianos

Španělské přístavní město Los Cristianos leží na ostrově Tenerife, který patří do skupiny Kanárských ostrovů. Centrum města se rozprostírá v okolí zálivu Los Cristianos, ale postupně se rozšiřuje více do vnitrozemí. Je zde mnoho starších budov, které jsou ještě z doby, kdy tu nebylo tolik turistů. Jejich počet začal narůstat v druhé polovině 20. století. Město má dvě pláže s černým sopečným pískem, a množství barů, restaurací a klubů, které přispěly ke zvýšené návštěvnosti. Na promenádě města, daleko od pláže, se nachází mnoho obchodů, včetně módních butiků, či míst, kde můžete sjednat cenu.

Pokud pokračujete po promenádě na západ, narazíte na resort Playa de las Americas, které je pokládáno za hlavní "party" místo na Tenerife. Je to proto, že zde je mnoho nočních klubů a barů, ale také vynikající výběr obchodů. Pro méně hektický způsob trávení dovolené je, možné si vzít trajekt na ostrov La Gomera, kde turisté najdou deštné pralesy, které čekají na prozkoumání. Plavba na La Gomeru trvá asi 70 minut.

Z přístavu Los Cristianos se trajekty plují do destinací jako Valverde, San Sebastian de la Gomera a Santa Cruz de La Palma.

Průvodce přístavem Valverde

Valverde (španělský "zelené údolí") je obec na Kanárských ostrovech v provincii Santa Cruz de Tenerife. Nachází se na severovýchodním pobřeží ostrova El Hierro. Tento malý ostrov je pouze 287 km2 a jeho nejvyšší bod stanoví 1501 m. Valverde nabízí krajinu velké krásy, více než polovina je pod ochranou státu. Útesy vysoké až 1200 metrů nad mořem kontrastují s kopci v centru ostrova. Bujná vegetace je stále jedním z pokladů El Hierro. Město má hodně strmých uliček a bílé domy s velkými zahradami.