Trajekt z Lucky Bay do Wallaroo

Linka Lucky Bay Wallaroo spojuje Austrálie s Austrálie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Sea Sa. Plavba probíhá 9 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Lucky Bay Wallaroo se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Lucky Bay - Wallaroo

  • Sea Sa
    • 9 plaveb týdně 2 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Lucky Bay Wallaroo

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Lucky Bay Wallaroo je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Lucky Bay

Lucky Bay se nachází se na poloostrově Eyre v jižní Austrálii. Záliv byl pojmenován kapitánem Matthewem Flinders, který ho objevil v roce 1802. Ten podnikal nebezpečnou plavbu přes souostroví Recherche a ukryl se tam před bouří. Zatímco jeho loď kotvila v zátoce, Flindersov botanik, Robert Brown, objevil mnoho nových druhů rostlin. Záliv je ideálním místem pro koupání, šnorchlování, rybaření či surfování. Návštěvníci by si ale měli uvědomit, že jejich vozidla mohou v mokrém nebo suchém písku snadno zapadnout.

Přístav Luck Bay je poslední zastávkou společnosti Seas, která funguje v Spencerově zálivu (Spencer Gulf) mezi Lucky Bay a Wallaroo. Tato přeprava, která je určena pro cestující a jejich vozidla, získala v roce 2006 australskou cenu sdružení pro ochranu mořského prostředí "pro svůj potenciál ušetřit více než 25.000 tun emisí oxidu uhličitého ročně v oblasti silniční dopravy tím, že poskytuje alternativu k dlouhé cestě autem."