Omlouváme se Motril - Tangier Med služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Motril - Tangier Med

Linka Motril - Tangier Med byla provozována společností FRS.

Přestože tato trajektová přeprava není v současnosti k dispozici, jako největší nezávislá stránka porovnávající trajekty, která spolupracuje s většinou trajektových společnosti, jsme Vám schopni nabídnout alternativní plavbu plaví se ze Španělska nebo do Maroka, detaily jejíž jsou uvedeny níže.

Buď klikněte na níže uvedené odkazy pro další informace, nebo si v menu na levé straně porovnejte ceny, plavební řády a hned si také rezervujte lístek!

Alternativy na trase Motril - Tangier Med

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Průměrné ceny na trase Motril Tangier Med

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Motril Tangier Med je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.

Průvodce přístavem Tangier Med

Tanger-Med je mezinárodní přístav, který se nachází asi 40 km východně od města Tanger, Maroko.

Přesměrování trajektové dopravy od města Tanger do Tanger Med začal v polovině roku 2010. Nachází se na křižovatce Středozemního moře a Atlantického oceánu, přístav Tanger Med plánuje se stát jedním z nejoblíbenějších přístavů ve Středozemním moři.