Trajekt z Olbie do Livorna

Trajektová trasa Olbia Livorno spojuje Sardinie s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 6 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Grimaldi Lines se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 8 hod.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase z Olbia Livorno mezi Sardinie a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Olbie do Livorna

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sardinie do Itálie

Provozovatelé trajektů na trase Olbia - Livorno

  • Moby Lines
    • 14 plaveb týdně 6 hod 45 min
    • Zjistit cenu
  • Grimaldi Lines
    • 14 plaveb týdně 8 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Olbia Livorno

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Olbia Livorno je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Olbia

Olbia se nachází na rovině, v nejvzdálenějším bodě na zálivu Olbia, na severovýchodním pobřeží Sardinie, v přední části ostrova Tavolara. Je to důležité město v regionu, který má rušný přístav a letiště.
Ve skutečnosti přístav Olbia je nejrušnější na ostrově, poskytuje své služby tisícům návštěvníků, kteří přijedou každý den, a to zejména v létě.
Považuje se, že město bylo založeno Kartagincí (6. století před naším letopočtem) a stalo se významným obchodním osídlením v římském období. Mnohé archeologické nálezy, je třeba chápat jako důkaz prosperujícího římského období.
V roce 1960 město Olbia zažilo skutečný demografický boom spojený s rychlým rozvojem cestovního ruchu v celém regionu Gallura. Místní ekonomika je založena na cestovním ruchu, a také se může pochlubit zdravým potravinářským průmyslem a důležitým rybářským průmyslem.

Průvodce přístavem Livorno

Livorno je přístavní město na pobřeží Tyrhénského moře, na západním okraji Toskánska v Itálii. Je to hlavní město provincie Livorno a třetí největší přístav na západním pobřeží Itálie.
Přístav Livorno byl vyvinut pod vládou Medici. V roce 1618 oni prohlásili ho za svobodný přístav a zavedli liberální ústavu, která dala podnět přílivu Židů, Řeků, Španělských muslimů, anglických katolíků a kosmopolitních zástupců dalších uprchlíků. Livorno vzkvétalo a přitahovalo komunitu Angličanů (včetně Shelley), jejichž anglický název města Leghorn je ještě v použití dnes.
První evropské zařízení na koupání byly postaveny tu v 19. století, kdy nápad o dovolených u moře poprvé stal populární.
Staré námořní tradice se stále tady udržují: zde byla uspořádána soutěž veslování mezi jednotlivými částmi města v moři a na kanálech.