Trajekt z Pireusu do Vathi

Trajektová trasa Pireus Vathi spojuje Atény s Samos a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Blue Star Ferries se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 7 hodin 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 4 krát za týden, plavba trvá od 9 hod 10 min.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Pireus Vathi mezi Atény a Samos. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Pireusu do Vathi

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Atény na Samos

Provozovatelé trajektů na trase Pireus - Vathi

  • Blue Star Ferries
    • 1 plavba týdně 7 hod 20 min
    • Zjistit cenu
  • Hellenic Seaways
    • 4 plavby týdně 9 hod 10 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Pireus Vathi

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Pireus Vathi je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Pireus

Piraeus se nachází na jižním pobřeží pevninského Řecka, asi 10 km od Atén.

Jedno z největších měst v Řecku, Piraeus, také má největší a nejrušnější trajektový přístav a funguje jako dopravní uzel, který spojuje s pevninou ostrovy v Egejském moři, stejně jako ostatní ostrovy ve Středozemním moři. Trajekty z Pireus převáží asi 20 milionů cestujících ročně.

Průvodce přístavem Vathi

Vathy je město na ostrově Samos ve východní části Egejského moře, jižně od ostrova Chios, severně od Patmos a Dodecanése.
Od počátku 80. let ostrov Samos je stále populární jako turistická destinace.