O trajektech do Švédska

Direct Ferries nabízí kompletní nabídku lístků na Trajekty do Švédska na všech zpátečních trasách s nejlepšími evropskými trajektovými společnostmi. Vyhledejte si živě jízdní řád trajektů a ceny Vašeho trajektu do Švédska vybraním preferované trasy, počtu pasažérů a kliknutím na "Hledat". Jestli hledáte trajekty do Švédska, najdete je u nás, s velkým výběrem plaveb od těch nejkratších a nejlevnějších, až po ty nejdelší a nejluxusnější. Pro více informací o trajektech do Švédska, anebo trajektové společnosti, klikněte, prosím, na odkazy dole.
Švédsko
Švédsko
Trajekty do Švédsko
Švédsko
Švédsko

O Švédsko:

Švédsko dosáhlo záviděníhodnou životní úroveň ve smíšeném systému high-tech kapitalismu a rozsáhlých sociálních dávek. Má moderní distribuční systém, vynikající interní a externí komunikace, a kvalifikovanou pracovní sílu.

Jako vojenská moc v 17. století, Švédsko se neúčastnilo válek již téměř dvě století. Neutralita byla zachována v obou světových válkách.

Švédsko je velká, geograficky rozmanitá a překvapivě docela málo známá země. Dále od relativně hustě osídleného jihu, nepotkáte hodně lidí. Na západním pobřeží je spousta historických přístavů - Göteborg, Helsingborg a Malmö, které je nyní spojené mostem s Kodani.

Švédské město Stockholm přitahuje nejvíce turistů kvůli své monumentální architektuře, vynikajícím muzeím a nočním klubům.

Střední a severní Švédsko se často používají pro turistické brožury: velké plochy lesa, nespočetná jezera - cca 96.000 - a jedné z nejlepších turistických tras v Evropě. Dvě vlakové koleje spojují tuto oblast s jihem.

Trajekty do Švédska z Německa

7 plaveb týdně
doba plavby 14 hodin 30 minut
Stena Line
3 plavby denně
doba plavby 6 hodin
Stena Line
20 plaveb týdně
doba plavby 6 hodin 15 minut
TT Line
3 plavby denně
doba plavby 4 hodiny 15 minut
Stena Line
16 plaveb týdně
doba plavby 7 hodin 45 minut
TT Line
18 plaveb týdně
doba plavby 8 hodin 45 minut
Finnlines

Trajekty do Švédska z Alandu

Trajekty do Švédska z Dánska

Trajekty do Švédska z Polska

Trajekty do Švédska z Finska

Trajekty do Švédska z Litvy

Trajekty do Švédska z Estonska

Trajekty do Švédska z Lotyšska

Trajekty do Švédska z Bornholmu

Trajekty do Švédska z Norska

Trajekty do Švédska z Ruska

© Direct Ferries Ltd