Dodekanézy

Jak rezervovat trajekt z Dodekanézy na Krétu

K dispozici je velké množství plaveb z Dodekanézy na Krétu. Trajekty momentálně spojují 5 přístavů v Dodekanézy s 2 přístavů na Krétě.

Je tu 20 plavby trajektem každý týden plaveb na 10 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 1 trajektová společnost společnostmi jako jsou Anek Lines s dobou plavby nejméně 2 hodin 45 minut (Kasos do Sitie).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Dodekanézy a Kréta, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Dodekanézy - Kréta

Klikněte sem pro zobrazení mapy

O Dodekanézy:

Ostrovy Dodecanese se nacházejí v jihovýchodní části Egejského moře a skládají se z 12 hlavních ostrovů, včetně Rhodos, Kos, Patmos, Kalymnos, Karpathos a řady menších ostrovů.

Dodecanese byl osídlený již od pravěku, i když jenom v období Doriana ostrovy začali prosperovat jako nezávislý subjekt a rozvíjet vzkvétající ekonomiku a kulturu prostřednictvím následujících staletí.

Na ostrově jsou krásné obílené domy, nádherné pláže s křišťálovou vodou, kouzelné vesničky a noční život, které přitahují tisíce návštěvníků každý rok.

O Kréta:

Kréta je pátým největším ostrovem ve Středozemním moři a je největším z řeckých ostrovů s populací okolo půl milionu lidí.

Pokud by existovala soutěž krásy řeckých ostrovů, Kréta by jistě umístila mezi favority. Navzdory svému 1000 km dlouhému pobřeží, Kréta není jen slunce, moře a písek, je to zcela odlišné místo plné vitality, vřelosti, pohostinství, kultury a samozřejmě vynikající infrastruktury.

Kréta je dobře známá pro své moře a pláže, ale má velmi kontrastní krajiny: od úrodné pobřežní nížiny až do rušných měst. Prázdninové ubytování se pohybuje od luxusních hotelů až do menších rodinných apartmánů a kempů.