Skotsko

Jak rezervovat trajekt ze Skotska do ostrov Tiree

K dispozici jsou 2 trasy trajektů provozovány mezi Skotsko a ostrov Tiree s nabídkou 12 plavby za týden. Caledonian MacBrayne provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Coll do Tiree 5 krát za týden & Oban do Tiree přibližně 7 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu ze Skotska to ostrov Tiree.

Mapa trajektové trasy Skotsko - ostrov Tiree

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Trajekty z Skotsko do ostrov Tiree

O Skotsko:

Skotsko je nejsevernější ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska, sdílí skoro 100 km dlouhou pozemní hranici s Anglií na jihu a je odděleno od Severního Irska Severním průlivem Irského moře.

Skotsko je živá, vzrušující země, s širokou škálou kultur a mimořádně bohatým kulturním dědictvím.

Co dělá Skotsko tak velmi oblíbenou turistickou destinací je široká řada atrakcí a aktivit zabalené do tak malé a dostupné země.

Bez ohledu na to, zda budete součástí organizované prohlídky, nebo budete cestovat svým vlastním tempem, budete moci si užít nezapomenutelnou zábavu ve městě, nepřeberné množství uměleckých a kulturních aktivit po celý rok, zkusit jednou z nejlepších kuchyní na světě, objevit dramatickou a bohatou historii a přírodní dědictví.