Sporady

Jak rezervovat trajekt ze Sporad na ostrov Skopelos

K dispozici je velké množství plaveb ze Sporad na ostrov Skopelos. Trajekty momentálně spojují 2 přístavů na Sporadech s 2 přístavů na ostrově Skopelos.

Je tu 22 plavby trajektem každý den plaveb na 6 Trasy trajektů trasách, které jsou provozovány 2 trajektové společnosti společnostmi jako jsou Hellenic Seaways & Anes Ferries s dobou plavby nejméně 15 minut (Skiathos do Glossy).

Toto je obecný přehled výhodných nabídek mezi Sporady a ostrov Skopelos, pro aktuální informace použijte Vyhledávač cen.

Mapa trajektové trasy Sporady - ostrov Skopelos

Klikněte sem pro zobrazení mapy

O Sporady:

Řecké ostrovy Sporady tvoří skupina asi 24 ostrovů při východním pobřeží Řecka, z nichž jen několik jsou obytné.

Sporady jsou jednou z nejzelenějších oblastí ve Středomoří, a jejich země jsou pokryté pohoří s borovými lesy, které rostou i na některých z nejlepších pláží v Egejském moři. Mnohé z pláží Sporad obdržely Modrou vlajku, což potvrzuje, že patří k nejčistším v Evropě.

O ostrov Skopelos:

Nachází se východně od pevninského Řecka a leží mezi Skiathos a Alonnissos, ostrov Skopelos je součástí Severních Sporad.
21 km dlouhý, asi 8 km široký, Skopelos má tvar saxofonu, s "krkem" směřujícím na severozápad.
Skopelos má vynikající pobřeží. Jihozápadní strana ostrova má písčité pláže a klidné vody. Hory dominují západní a východní části ostrova.