Trajekt z Trapani do Pantelleria

Trajektová trasa Trapani Pantelleria spojuje Sicílie s ostrov Pantelleria a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Liberty Lines se plaví 6 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Siremar se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 7 hod 30 min.

Celkově je tu 13 plaveb týden na trase z Trapani Pantelleria mezi Sicílie a ostrov Pantelleria. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Trapani - Pantelleria

  • Liberty Lines
    • 6 plaveb týdně 2 hod 10 min
    • Zjistit cenu
  • Siremar
    • 7 plaveb týdně 7 hod 30 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Trapani Pantelleria

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Trapani Pantelleria je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Trapani

Trapani je město na západním pobřeží Sicílie v Itálii, hlavní město stejnojmenné provincie.
Starověký název Trapani byl Drepanon nebo Drepano (řecké slovo pro "srp"), z důvodu tvaru jeho přístavu, který je ohnutý do Středozemního moře. Město bylo postaveno pro obsluhování nedalekého přístavního města Erice. Starověké legendy vyprávějí o mýtických počátků města. Podle jednoho z nich, Trapani vynořil ze srpu v ruce Demetery, bohyně štěstí, když hledala svou dceru Persephone, unesenou Hadesem.