ENA Carferry

ENA CarFerry, nebo také Northeast Asia Car Ferries, je jihokorejská trajektová společnost, která spojuje velké přístavní město Busan, na jižním pobřeží, s ostrovem Jeju v Korejském průlivu, jihozápadně od provincie Jižní Jeolla.

ENA CarFerry propojuje korejskou pevninu s nejpopulárnější dovolenkovou destinací v zemi, a provozuje jednu z nejfrekventovanějších tras v Jižní Koreji. Trajekty se jmenují Blue Star a Red Star, přičemž oba jsou to obrovské lodě, které byly renovovány v roce 2016. Na palubě je k dispozici široký výběr obchodů s výhodnými cenami, restaurace či karaoke místnosti. Pokud jde o ubytování, flotila ENA CarFerry nabízí sdílené kajuty s palandami i pohodlné soukromé kajuty.

Busan je velké přístavní město známé tím, že hostí obrovské vojenské slavnosti. Kromě toho má nádherné pláže, krásné chrámy v horách, včetně buddhistické svatyně, která byla vybudována v roce 678 př. n. l. Po příjezdu na ostrov Jeju je zde k vidění i neaktivní sopka s jezerem uprostřed, luxusní plážové letovisko či úžasný venkov.

Číst více Číst méně