Trajekt z Guernsey na Jersey

Trajektová trasa Guernsey Jersey spojuje Guernsey s Jersey a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Condor Ferries se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti Manche Iles Express se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 1 hod 20 min.

Celkově je tu 16 plaveb týden na trase z Guernsey Jersey mezi Guernsey a Jersey. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Guernsey - Jersey

  • Condor Ferries
    • 14 plaveb týdně 1 hod
    • Zjistit cenu
  • Manche Iles Express
    • 2 plavby týdně 1 hod 20 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Guernsey Jersey

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Guernsey Jersey je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Guernsey

Guernsey je jedním z Normanských ostrovů v kanálu La Manche, který má v rámci Velké Británie postavení korunní dependence. Leží asi 50 km západně od pobřeží Normandie (Francie) a 120 km Jižní od Weymouth (Anglie). Ostrov má mírnější podnebí než většina ostatních míst ve Velké Británii, což obyvatelé ostrova patřičně využívají a tráví hodně času venku. Najdete zde krásné pláže či klikaté cestičky v horách a na útesech. Během letních měsíců, je zde dokonce možné večeřet "pod širým nebem". Hlavní město ostrova, St Peter Port, se vyznačuje nádhernými dlážděnými uličkami a krásným přístavem.

Velkolepé pobřeží a venkov ostrova poskytují turistům mnoho možností na aktivity ve volné přírodě, jako je například "coasteering", horolezectví, cyklistika, potápění, jízda na kajaku, surfování, windsurfing a plachtění.

V St Peter Port je přístav jen 10 minut chůze od centra města, odkud trajekty plují na ostatní Normanské ostrovy, do Francie a Velké Británie. V přístavu jsou k dispozici obchody a restaurace.