Trajekt ze Sikinosu do Sifnosu

Trajektová trasa Sikinos Sifnos spojuje Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Aegean Speed Lines se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Zante Ferries se plaví 5 krát za týden, plavba trvá od 3 hod 20 min.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Sikinos Sifnos mezi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Sikinos - Sifnos

  • Aegean Speed Lines
    • 1 plavba týdně 1 hod 10 min
    • Zjistit cenu
  • Zante Ferries
    • 5 plaveb týdně 3 hod 20 min
    • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Sikinos

Sikinos je ostrov v řeckých Kykladech a nachází se mezi ostrovy Ios a Folegandros.
Ostrov byl známý jako Oinoe (Ostrov vína) v antickém Řecku. Kontrastuje s okolními ostrovy, jako je Ios tím, že je tiché a relativně méně rozvinuté. Masová turistika opravdu dosáhla Sikinos a přesto zjistíte, že ostrované umí jen pár slov anglicky, ale že jsou velmi přátelští a udělají co jen mohou, abyste se cítili vítáni.

Průvodce přístavem Sifnos

Sifnos je ostrov v řeckém souostroví Kyklad, který se nachází na jihovýchodě Serifos, západně od Antiparos a severovýchodě od Kimolos.
Sifnos s jeho jedinečnými a speciálními vlastnostmi je ideálním místem pro dovolenou v Řecku. V centru Sifnos najdete hlavní město Apollonia s výraznou "kykladskou" architekturou a množstvím kostelů.
Obecně platí, že Sifnos slibuje perfektní dovolenou na pláži, noční život, a možná nejlepší kuchyni v regionu.