Fantasea Cruising Magnetic

Fantasea Cruising Magnetic provozuje rychlé a pravidelné linky mezi městem Townsville na severozápadě australského státu Queensland a přístavem Nelly Bay na Magnetickém ostrově, který leží jen osm kilometrů od pobřeží Austrálie.

Fantasea Cruising Magnetic je součástí společnosti The Riverside Marine Group a s hrdostí řídí trajektovou přepravu v oblasti Townsville již od roku 1990, kdy byla zakoupena pod názvem Capricorn Barge Company Pty Ltd.

Společnost rovněž zajišťuje nezbytnou dodávku potravin, stavebních materiálů a pohonných hmot, díky čemuž se za posledních 22 let výrazně zlepšil cestovní ruch v této oblasti.

S moderním, vysokorychlostním plavidlem s názvem Fantasea Arcadia se cestuje stylově a pohodlně. Na palubě najdete příjemné prostory na posezení, k dispozici jsou i toalety či občerstvení, automobil může být navíc zaparkován přímo na palubě trajektu.

Trajekt Fantasea Arcadia má přizpůsoben jízdní řád tak, aby si cestující mohli celý den vychutnávat odlehlé pláže, turistické chodníčky a národní parky jednoho z nejslunečnějších ostrovů v Austrálii.

Jako dlouholetý provozovatel námořní dopravy a cestovního ruchu, který se pyšní vynikajícím zákaznickým servisem a špičkovými loděmi, zajišťuje tato společnost bezproblémové služby.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Fantasea Cruising Magnetic, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Fantasea Cruising Magnetic. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Fantasea Cruising Magnetic s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Fantasea Cruising Magnetic

Všechny trasy Fantasea Cruising Magnetic

Alternativní společnosti a trasy