COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Formia - Ponza je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie na Pontinské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Formia - Ponza

Trajekt z Formia do Ponza

V Direct Ferries jsme zcela nestranní a zaměřujeme se na pomoc při vyhledávání nejlepšího jizdného na lince Formia-Ponza mezi Itálie a Pontinské ostrovy snadno a rychle.

Získejte aktuální palubní řády a cenové nabídky trajektu Formia - Ponza se všemi společnostmi a porovnejte si je navzájem, abyste se mohli rozhodnout o ideální možnost pro Vaši cestu.

Získat cenovú nabídku nebo rezervovat si trajekt na Pontinské ostrovy nemůže být jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si linku Formia - Ponza z nabídky na levé straně, pak vybrat počet cestujících a kliknout na "hledat"!

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je ostrov v Tyrhénském moři u západního pobřeží Itálie. Je to největší z Pontinských ostrovy (32 km dlouhý a 5 km široký).
Lze předpokládat, že ostrov byl pojmenován po Pilátu Pontskému, v naší době Ponza je oblíbenou turistickou destinací pro italské návštěvníky v létě.
Relativně neznámý za hranicemi Itálie, ostrov není tak populární mezi cizinci, a proto je to exkluzivní útočiště Italů, kteří sem jezdí v létě.