Trajekt z Fort Lauderdale do Ponzy

Trajektová trasa Fort Lauderdale Ponza spojuje Itálie s Pontinské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Laziomar se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Laziomar se plaví 11 krát za týden, plavba trvá od 1 hod 20 min.

Celkově je tu 25 plaveb týden na trase z Fort Lauderdale Ponza mezi Itálie a Pontinské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Fort Lauderdale - Ponza

Průměrné ceny na trase Fort Lauderdale Ponza

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Fort Lauderdale Ponza je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je ostrov v Tyrhénském moři u západního pobřeží Itálie. Je to největší z Pontinských ostrovy (32 km dlouhý a 5 km široký).
Lze předpokládat, že ostrov byl pojmenován po Pilátu Pontskému, v naší době Ponza je oblíbenou turistickou destinací pro italské návštěvníky v létě.
Relativně neznámý za hranicemi Itálie, ostrov není tak populární mezi cizinci, a proto je to exkluzivní útočiště Italů, kteří sem jezdí v létě.