Laziomar

Laziomar (Lazio Regional Maritime) je italská trajektová společnost spojující různá přístavní města na západním pobřeží v blízkosti Říma a Neapole s Pontinskými ostrovy v Tyrhénském moři.

Společnost původně sídlila v Římě, přesunula se však více na jih směrem k Pontinské oblasti, a to v červnu 2011, kdy byla převzata skupinou předních italských lodních společností. Dnes Laziomar nabízí celoroční propojení s krásným Pontinským souostrovím, a to díky své flotile moderních vysokorychlostních plavidel.

Laziomar využívá 9 trajektů, které mají všechny italské námořní certifikáty, což cestujícím garantuje ten nejvyšší palubní standard bezpečnosti. Flotila se skládá z kombinace křídlových lodí, vysokorychlostních plavidel a větších trajektů, které mohou přepravit více než 600 cestujících a zhruba 60 vozidel.

Nejrychlejší loď flotily Monte Gargano se plaví rychlostí 34 uzlů, což umožní pohodlnou a jednoduchou přepravu z ostrova Formia na ostrov Ponza. Nejnovější loď flotily, Laura, byla postavena v roce 2009 a může se pochlubit elegantním designem i prostornou sluneční terasou na zádi lodi.

Prohlédněte si Laziomar plavební řády, ceny a rezervujte si Laziomar lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Laziomar s jinými trajektovými společnostmi.

Číst více Číst méně

Všechny trasy Laziomar

Alternativní společnosti a trasy