COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Laziomar

Laziomar (Lazio Regional Maritime) je italská trajektová společnost spojující různá přístavní města na západním pobřeží v blízkosti Říma a Neapole s Pontinskými ostrovy v Tyrhénském moři.

Společnost původně sídlila v Římě, přesunula se však více na jih směrem k Pontinské oblasti, a to v červnu 2011, kdy byla převzata skupinou předních italských lodních společností. Dnes Laziomar nabízí celoroční propojení s krásným Pontinským souostrovím, a to díky své flotile moderních vysokorychlostních plavidel.

Laziomar využívá 9 trajektů, které mají všechny italské námořní certifikáty, což cestujícím garantuje ten nejvyšší palubní standard bezpečnosti. Flotila se skládá z kombinace křídlových lodí, vysokorychlostních plavidel a větších trajektů, které mohou přepravit více než 600 cestujících a zhruba 60 vozidel.

Nejrychlejší loď flotily Monte Gargano se plaví rychlostí 34 uzlů, což umožní pohodlnou a jednoduchou přepravu z ostrova Formia na ostrov Ponza. Nejnovější loď flotily, Laura, byla postavena v roce 2009 a může se pochlubit elegantním designem i prostornou sluneční terasou na zádi lodi.

Prohlédněte si Laziomar plavební řády, ceny a rezervujte si Laziomar lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Laziomar s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Laziomar