G&V Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

G&V Line

Společnost G & V Line poskytuje příjemnou plavbu chorvatskými přístavy díky nabídce nejlepší trajektové služby v Chorvatsku. Firma byla založena v Dubrovníku v roce 1994, následně restrukturalizovaná v roce 2013. Dnes má tři lodě a přes 50 zaměstnanců, kteří se rádi postarají o nejlepší trajektové služby.

Přestože společnost G & V Line provozuje celou řadu lodí, hlavním nabízeným plavidlem je Antonija, která je dost velká na pokrytí všech potřeb na libovolné trase. Celou flotilu tvoří katamarany, které vám poskytnou bezproblémovou plavbu bez ohledu na počasí a které mají vše, co můžete potřebovat pro tu nejlepší plavbu v Chorvatsku.

Ve službě Direct Ferries najdete nejlepší trasy a ceny pro cesty se společností G & V Line. Stačí se podívat na různé plavby a sazby. Dopřejte si tu nejlepší trajektovou službu G & V díky rezervaci na webu Direct Ferries.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti G&V Line, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti G&V Line. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti G&V Line s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.