Informace o COVID-19 Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jak vám můžeme pomoci?

Naší trvalou snahou je, aby bylo provádění rezervací trajektu co nejrychlejší a nejjednodušší. Nicméně jsme si vědomi toho, že můžete mít ohledně rezervace dotazy nebo s ní budete potřebovat pomoci. Abychom Vám ušetřili čas, odpovídáme na nejčastější dotazy v sekci FAQ.

E-mail s potvrzením rezervace

E-mail s potvrzením Vaší rezervace obsahuje rovněž mnoho důležitých informací. Najdete v něm vše, co o Vaší cestě potřebujete vědět, včetně adresy přístavu a nástupních časů.

Znovu odeslat potvrzovací e-mail

Jak mohu svou rezervaci změnit nebo zrušit?

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak Vaši rezervaci změnit nebo zrušit, je prostřednictvím sekce Můj účet --LINK START--]Můj účet. Přihlásit se k němu můžete zde nebo pomocí odkazu níže. Všechny potřebné podrobnosti najdete v potvrzovacím e-mailu.

Spravovat mou rezervaci

Direct Ferries – Poplatky za úpravy a storno

Direct Ferries – Poplatky za úpravy a storno

E-mailem nebo telefonicky

Přes Můj účet

Poplatek za změnu jízdenky < £100 / €100

£20 / €20Jízdenky < £100 / €100

£10 / €10Jízdenky < £100 / €100

Poplatek za změnu jízdenky > £100 / €100

£35 / €35Jízdenky > £100 / €100

£10 / €10Jízdenky > £100 / €100

Storno poplatek

£35 / €35Storno poplatek

£10 / €10Storno poplatek


Mohou být účtovány operátorské poplatky. Upozorňujeme Vás, že z důvodů zákonů o ochraně osobních údajů, není možné provádět zrušení rezervací prostřednictvím e-mailu. Rezervace je možné zrušit pouze v sekci Můj účet.

Máte další otázky?

Abychom Vám ušetřili čas, zveřejnili jsme odpovědi na některé nejčastější dotazy v sekci FAQ. Je to nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak zjistit potřebné informace.

Časté dotazy

Jak se provádí rezervace?

Nejlepší způsob, jak provést rezervaci, je prostřednictvím Vašeho online účtu. Je to nejrychlejší, nejsnazší a nejlevnější cesta, jak mít Vaše rezervace pod kontrolou.

Můj účet
Děkujeme, že jste nás kontaktovali. Ozveme se vám co nejdříve.
E-mail nebyl odeslán
 • ContactUs_FormHeading Kontaktujte nás

   Mohou být účtovány operátorské poplatky. Upozorňujeme Vás, že z důvodů zákonů o ochraně osobních údajů, není možné provádět zrušení rezervací prostřednictvím e-mailu. Rezervace je možné zrušit pouze v sekci Můj účet.

   Z jakého důvodu nás kontaktujete

   Povinné


   Provozovatel

   Referenční číslo rezervace

   Vaše e-mailová adresa

   Required

   Telefonní číslo

   Zpráva


Naše adresa

Direct Ferries Ltd, 2-3 Three Rivers Business Centre, Felixstowe Road, Ipswich, Suffolk IP10 0BF, United Kingdom
© Direct Ferries.cz
Společnost Direct Ferries Limited má sídlo v Ipswich, Spojené království. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontaktujte nás.
Prední svetová webová stránka pro online rezervace trajektu Direct Ferries Limited je jmenovaným zástupcem spolecnosti ITC Compliance Limited, která je autorizována a regulována agenturou s názvem Financial Conduct Authority (orgán pro dohled nad chováním ve financním odvetví) pod registracním císlem 313486 a která je oprávnena poskytovat poradenství a sjednávat všeobecné pojistné smlouvy jako zprostredkovatel. Císlo DPH spolecnosti Direct Ferries: GB 238 9488 50.