Trajekt z Milazzo do Napoli

Linka Milazzo Napoli spojuje Sicílie s Itálie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Siremar. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 16 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Milazzo Napoli se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Milazzo - Napoli

  • Siremar
    • 3 plavby týdně 16 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Milazzo Napoli

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Milazzo Napoli je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Napoli

Neapol, což znamená "nové město", je největší město v jižní Itálii a hlavní město regionu Kampánie a provincie Neapol. Všechny velké velmoci (Řekové, Římané, Britové, Francouzi a Rakušané) se snažily o vládu nad tímto městem v různých časech, a proto ve svých dějinách byl Neapol hlavním městem několika různých států. Dějiny Neapole však sahají až dlouho před řeckou kolonizaci.
Etruskové a Samnité byly v této oblasti dlouho předtím, než bylo potvrzeno, že město bylo osídleno již v době kamenné (3500 př. n.l.). Dnes Neapol je nejvíce živé a vzrušující město v Itálii, to je také druhý nejlidnatější a nejdůležitější přístav po Janově, stejně jako intelektuální a obchodní centrum na jihu. Jedná se o velmi rušné město s jasným jižním sluncem, které se nachází v jedné z nejvýznamnějších zeměpisných oblastech ve světě u krásné zátoky.