Siremar
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Siremar

Siremar provozuje osobní trajektovou dopravu mezi Sicílií v jižní Itálii a okolními ostrovy Ustica a Pantelleria, stejně jako na Liparské, Egadské a Pelagické ostrovy od roku 1975.

Flotila Siremar se skládá z 18 plavidel. Moderní hydroplány a velké trajekty jsou využívány na delší trasy. Největší loď, Isola di Stromboli, je schopna přepravit až 802 cestujících, plaví se rychlostí 33 uzlů a nabízí rychlou a příjemnou plavbu.

Všechny trajekty se mohou pochlubit plně klimatizovanými pohodlnými sedadly a jsou schopny přepravit velký počet vozidel, od motocyklů a automobilů až po karavany a nákladní automobily, takže je ještě jednodušší dostat se na některý z oblíbených italských ostrovů.

Siremar povoluje cestovat se zvířaty, ale všichni kromě těch, co potřebují vodícího psa musí stát ve vyhrazených prostorech nebo dát své zvířecí miláčky do chovných stanic, které jsou na palubě k dispozici.

Prohlédněte si Siremar plavební řády, ceny a rezervujte si Siremar lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Siremar s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Siremar

Siremar routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.