Northumberland Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tipy a informace pro: Northumberland Ferries

Northumberland Ferries

Northumberland Ferries Ltd se plaví přes úžinu se stejným názvem ležící ve východní části Kanady. Společnost nabízí plavby mezi oblastí Wood Islands na ostrově Prince Edwarda a malou venkovskou osadou Caribou v Novém Skotsku.

Společnost byla původně založena kanadskou vládou v roce 1941 a dnes Northumberland Ferries Ltd (NFL) vlastní dvě dceřiné společnosti, včetně Bay Ferries Ltd.

NFL provozuje dva velké osobní trajekty, MV Confederation a MV Holiday Island, které se přeplavil přes Northumberlandskú úžinu za necelých 75 minut, přičemž přepraví téměř pět set tisíc cestujících ročně.

Loď MV Confederation je více než sto deset metrů dlouhá, může dosáhnout rychlosti osmnáct uzlů a má kapacitu pro šest set cestujících, zatímco MV Holiday Island má místo pro sto padesát vozidel a necelých pět set cestujících.

Obě lodě mají na palubě kavárny, restaurace a také obchody se suvenýry. Rovněž byly navrženy s takovými palubami, z nichž je úžasný výhled a ze kterých budete schopni pozorovat některé z zde volně žijících živočichů, včetně sviňuch a tuleňů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Northumberland Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Northumberland Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Northumberland Ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.