Patagonia Xpress

Patagonia Xpress poskytuje bezpečný, pohodlný a luxusní způsob, jak se plavit mezi oblíbenými turistickými destinacemi v Indonésii. Batůžkáři a turisté si společně s místními obyvateli zvykli na levné a spolehlivé transportní služby poskytované touto společností, zahrnující oblasti jako Padang Bai, Bali a ostrovy Gili.

O maximální délce 33 metrů a šířce 6 metrů může společnost Patagonia Xpress přepravovat až 174 cestujících na poměrně krátkých cestách; pro cestující jsou k dispozici dvě paluby - spodní paluba je útulný prostor s plně funkční klimatizací, toaletami a zábavou v podobě čtyř 32" televizorů s plochou obrazovkou a bezplatná Wi-Fi. Wi-Fi představuje bonus, ale je často zbytečná vzhledem k úžasnému obrazu okolní vody a krajiny. Zejména potom výhled z prostorné sluneční terasy, kde vás osvěží vánek doprovázený bezkonkurenční panoramou.

Nejen, že je loď vybavena moderním zařízením, na palubě je škála bezpečnostních opatření, která v kombinaci se zorganizovaným personálem zajišťuje rychlou a bezpečnou plavbu. Díky záchranným vestám, hasicím přístrojům, technologiím GPS a AIS, stejně jako vysoce technickému systému CCTV je posádka plavidla schopna vyřešit veškeré možné scénáře a zajistit tak bezpečnost cestujících, která je ze všeho nejdůležitější.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Patagonia Xpress s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání. Porovnejte ceny a jízdní řády Patagonia Xpress s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně