Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3305 tras a 674 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Bali

Indonéský ostrov Bali je ten nejzápadnější z Malých Sund, nachází se mezi Jávou a Lombokem. Společně s několika malými ostrůvky tvoří Bali jednu z 33 provincií Indonésie.

Co dělat na Bali?

O Bali se říká, že se zde slaví každý den v roce. A je to pravda - každý den se někde na ostrově koná nějaká slavnost, přičemž minimálně za jednou z nich můžete dost možná zamířit do městečka Ubud, které je součástí středu Bali a které současně představuje kulturní centrum ostrova. Kromě chrámů, muzeí a galerií zde naleznete i kvalitní restaurace, kavárny a stovky krámků s uměleckými předměty jako nejrůznější fotografie, obrazy, šperky, sošky, vonné tyčinky atd. Za ubudské dobrodružství se dá jednoznačně určit tzv. Opičí les (Sacred Monkey Forest Sanctuary), což je přírodní rezervace, jejíž součástí jsou mj. chrámy z cca poloviny 14. století. Po celou dobu pobytu v tomto lese buďte obezřetní, protože zdejší opice jsou extrémně drzé a mrštné. Mohlo by se vám klidně stát, že budete o svačinu, brýle, mobil, čepici chudší.

U přírody ještě chvilku zůstaneme, nejde totiž nezmínit překrásný vodopád Gitgit, který leží na severu ostrova, nebo Národní park Bali Barat (Bali Barat National Park), který se rozléhá na západě ostrova. Čistá příroda, čerstvý vzduch, jedinečné druhy rostlin i živočichů, deštné lesy, hornaté území a v neposlední řadě písečné pláže.

Ten nejjemnější písek společně s plážovými bary a nočními kluby najdete na vyhledávané pláži Kuta, která je součástí stejnojmenného letoviska. Pokud jste spíše romantického založení, osloví vás spíše klidná pláž Uluwatu.

Na Bali se nachází také pěkná řada svatyní, které jsou nazývány jako tzv. pura. Podle místních zákonů musí mít každé město alespoň tři. Jeden z nejkrásnějších je Pura Taman Saraswati, která zobrazuje Dewi Saraswati, hinduistickou bohyni umění.

Jak se nejlépe dostat na Bali?

Na Bali vás přepraví jedna z následujících oblíbených společností - Marina Srikandi (sedm plaveb týdně; dvě trasy), FreeBird Express (sedm plaveb týdně; tři trasy), Bluewater Express (deset tras), Mahi Mahi Dewata (pět tras).

Kdy je nejvhodnější rezervovat si místo na trajekt na Bali?

Denní teploty se během celého roku pohybují okolo 30°C. Na Bali se setkáte se dvěma obdobími - sucho (květen-říjen), deště (listopad-březen). Za nejvhodnější dobu, kdy vycestovat na Bali, se považuje konec března až do května.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

 • Bali Eka Jaya
  • Zjistit cenu
 • Scoot Fast Cruises
  • Zjistit cenu
 • FreeBird Express
  • Zjistit cenu
 • Marlin Fast Boat
  • Zjistit cenu
Zobrazit všechny provozovatelé trajektů

Trasy a přístavy v Bali