Trajekt z Ponzy do Fort Lauderdale

Trajektová trasa Ponza Fort Lauderdale spojuje Pontinské ostrovy s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Laziomar se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Laziomar se plaví 11 krát za týden, plavba trvá od 1 hod 20 min.

Celkově je tu 25 plaveb týden na trase z Ponza Fort Lauderdale mezi Pontinské ostrovy a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Ponza - Fort Lauderdale

Průměrné ceny na trase Ponza Fort Lauderdale

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ponza Fort Lauderdale je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ponza

Ponza je italský ostrov nacházející se přibližně 35 km jižně od mysu Circeo v Tyrhénském moři, přičemž je největší z celého Pontinského souostroví. Ostrov je považován za levnější alternativu ve srovnání s ostrovem Capri, a je často navštěvovaný bohatými celebritami, které si nepotrpí na vyslovený luxus. Ponza Porto je hlavním městem ostrova a v jeho centru je přístav. Oblast Le Forno leží na severu.

Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou, což je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí relaxovat na plážích a koupat se v moři. Najdete zde spoustu kvalitních restaurací, stejně jako několik nočních barů a klubů. Největším lákadlem ostrova je jeho krásná příroda a atmosféra, protože zde nenajdete mnoho turistických atrakcí nebo památek.

Trajektové linky z Ponzi se plaví do přístavů Neapol, Terracina, Formia a Anzio. Jezdí odsud také křídlové lodě na Anziu a Formiu, přičemž doba plavby je 75 minut.