Trajekt z Procidy do Napoli

Trajektová trasa Procida Napoli spojuje Neapolský záliv s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Medmar se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina. zatímco Trajekty společnosti SNAV se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 40 min.

Celkově je tu 42 plaveb týden na trase z Procida Napoli mezi Neapolský záliv a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Procida - Napoli

  • Medmar
    • 14 plaveb týdně 1 hod
    • Zjistit cenu
  • SNAV
    • 4 plavby denně 40 min
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Procida Napoli

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Procida Napoli je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Procida

Procida je součástí flegrejských ostrovů u pobřeží Neapole v Itálii.
Vzhledem ke své typické středomořské architektuře se Procida byla vybrána jako místo natáčení několika filmů, včetně "Possel budoucnosti" a "Talentovaný pan Ripley".
Ostrov většinou přitahuje zahraniční turisty, ale Procida se nyní stává oblíbenou destinací pro místní turisty z pevniny, kteří se hrnou na pláže v letní sezóně.

Průvodce přístavem Napoli

Neapol, což znamená "nové město", je největší město v jižní Itálii a hlavní město regionu Kampánie a provincie Neapol. Všechny velké velmoci (Řekové, Římané, Britové, Francouzi a Rakušané) se snažily o vládu nad tímto městem v různých časech, a proto ve svých dějinách byl Neapol hlavním městem několika různých států. Dějiny Neapole však sahají až dlouho před řeckou kolonizaci.
Etruskové a Samnité byly v této oblasti dlouho předtím, než bylo potvrzeno, že město bylo osídleno již v době kamenné (3500 př. n.l.). Dnes Neapol je nejvíce živé a vzrušující město v Itálii, to je také druhý nejlidnatější a nejdůležitější přístav po Janově, stejně jako intelektuální a obchodní centrum na jihu. Jedná se o velmi rušné město s jasným jižním sluncem, které se nachází v jedné z nejvýznamnějších zeměpisných oblastech ve světě u krásné zátoky.