SNAV
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

SNAV

SNAV je jednou z největších lodních společností působících v jižní Evropě s plavbami přes Jaderské, Středomořské a Tyrhénské moře.

SNAV propojuje Neapol a mnohé ostrovy v Neapolském zálivu, a to s plavbami každý den a celoročně, zatímco pouze sezónní plavby spojují Neapol s nádhernými Liparskými ostrovy. Trasa Ancona - Split, která spojuje Itálii s nejkrásnějšími pobřežím a městy Chorvatska, funguje v letní sezóně od června do září.

Ve spolupráci s Grandi Navi Veloci síť SNAV sahá až na Sicílii, Sardinii a do Maroka, Španělska a Tuniska.

Flotila společnosti se skládá z křídlových lodí, katamaránů a vysokorychlostních trajektů, přičemž všechna plavidla jsou rychlé, bezpečné, pohodlné a připravené předčit Vaše očekávání.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti SNAV, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti SNAV. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku SNAV s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy SNAV

SNAV routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.