COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SNAV

SNAV je jednou z největších lodních společností působících v jižní Evropě s plavbami přes Jaderské, Středomořské a Tyrhénské moře.

SNAV propojuje Neapol a mnohé ostrovy v Neapolském zálivu, a to s plavbami každý den a celoročně, zatímco pouze sezónní plavby spojují Neapol s nádhernými Liparskými ostrovy. Trasa Ancona - Split, která spojuje Itálii s nejkrásnějšími pobřežím a městy Chorvatska, funguje v letní sezóně od června do září.

Ve spolupráci s Grandi Navi Veloci síť SNAV sahá až na Sicílii, Sardinii a do Maroka, Španělska a Tuniska.

Flotila společnosti se skládá z křídlových lodí, katamaránů a vysokorychlostních trajektů, přičemž všechna plavidla jsou rychlé, bezpečné, pohodlné a připravené předčit Vaše očekávání.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti SNAV, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti SNAV. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku SNAV s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy SNAV