Trajekt z Morro Jable do Las Palmasu

Trajektová trasa Morro Jable Las Palmas spojuje Fuerteventura s Gran Canaria a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Naviera Armas se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Fred Olsen Express se plaví 3 krát za den, plavba trvá od 2 hod.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase z Morro Jable Las Palmas mezi Fuerteventura a Gran Canaria. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Provozovatelé trajektů na trase Morro Jable - Las Palmas

  • Naviera Armas
    • 7 plaveb týdně 2 hod 50 min
    • Zjistit cenu
  • Fred Olsen Express
    • 3 plavby denně 2 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Morro Jable Las Palmas

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Morro Jable Las Palmas je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Morro Jable

Morro Jable je město, které se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, v obci Pájara Kanárských ostrovů (Španělsko).
Morro Jable, které bylo kdysi malou rybářskou vesnici s 200 obyvateli se nyní proměnilo v jedno z největších turistických letovisek na ostrově (s 8000 obyvatel). Příliv cestovního ruchu zde začal v 80. letech s rozvojem infrastruktury pro cestovní ruch.
V té době dostat se do střediska bylo možné pouze po písčitých silnicích. Nová silnice byla postavena v roce 1982 a turisté začali sem jezdit velmi často. Navzdory rostoucí popularitě mezi turisty, stará vesnice je stále neporušená, v západní části města se nachází malý přístav, který se používá pouze místními rybáři a jachtaři.

Průvodce přístavem Las Palmas

Las Palmas de Gran Canaria je španělské město na ostrově Gran Canaria na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova, a také hlavním přístavem. Společnost byla založena v roce 1478, Las Palmas de Gran Canaria se může pochlubit jedinečným historickým a kulturním dědictvím, z nichž mnohé lze nalézt ve čtvrti Vegueta - nejstarší čtvrti města, která byla zahrnuta do seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1990.
Právě na tomto ostrově Kolumbus pobýval před jeho prvním plaváním do Ameriky. Město často přepadali britské a holandské piráti, což vedlo k bitvě 28. června 1599 roku, která donutila Holanďan vzdát se jednou provždy svých nároků na ostrov. Na počest tohoto vítězství byl postaven Chrám Kanárských ostrovů.