Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Las Palmas

  • Las Palmas Trajektový Prístav Autem

    Trajektový Prístav Las Palmas se nachází na ostrove Gran Canaria, který patrí ke Kanárským ostrovum. Mesto Las Palmas je prepojeno se tremi super-dálnicemi zahrnujíc GC1 na jih, GC2 na západ a GC3 na jih.

  • Las Palmas Trajektový Prístav Adresa

    Plaza Mr. Jolly, s/n, C.P. 35008, Canary Islands

  • Ubytování v Las Palmas

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Las Palmas před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Las Palmas pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Las Palmas

Průvodce přístavem Las Palmas

Průvodce přístavem Las Palmas

Las Palmas de Gran Canaria je španělské město na ostrově Gran Canaria na Kanárských ostrovech (Španělsko). Je hlavním městem ostrova, a také hlavním přístavem. Společnost byla založena v roce 1478, Las Palmas de Gran Canaria se může pochlubit jedinečným historickým a kulturním dědictvím, z nichž mnohé lze nalézt ve čtvrti Vegueta - nejstarší čtvrti města, která byla zahrnuta do seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1990. Právě na tomto ostrově Kolumbus pobýval před jeho prvním plaváním do Ameriky. Město často přepadali britské a holandské piráti, což vedlo k bitvě 28. června 1599 roku, která donutila Holanďan vzdát se jednou provždy svých nároků na ostrov. Na počest tohoto vítězství byl postaven Chrám Kanárských ostrovů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.