Bay Ferries

Bay Ferries provozuje trajekty podél východního pobřeží Kanady, přičemž propojuje Nové Skotsko s ostrovem Saint John (New Brunswick) a s městem Portland (ve státě Maine, v severovýchodní části Spojených států).

Společnost, která byla založena v roce 1997, sídlí v Charlottetown na ostrově Prince Edwarda a v současnosti nabízí díky své lodi "CAT" nejrychlejší způsob přepravy z Portlandu do krásné provincie Nové Skotsko, stejně jako plavby do a ze Saint John na plavidle "MV Fundy Rose".

Vysokorychlostní katamarán CAT umožní přepravu do Nového Skotska za zhruba polovinu času, který by byl jinak potřebný pro řízení automobilu z Portlandu. Trajekt se může pochlubit škálou vybavení a týmem dobře informovaných zaměstnanců.

MV Fundy Rose je větší trajekt, jenž je schopen přepravit každý typ vozidla, od osobních a nákladních automobilů až po motocykly. Na vnější palubě je dostatečný prostor, ze kterého se dají pozorovat velryby a další fascinující mořští živočichové. Cestující zajisté potěší i možnost snídaní, obědů a večeří v Acadia Eatery, bezplatné Wi-Fi v obchodním centru nebo odpočinek s rodinou v jednom ze dvou filmových salonků.

Číst více Číst méně