Trajekt z Casamiccioly do Procidy

Trajektová trasa Casamicciola Procida spojuje Neapolský záliv s Neapolský záliv a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SNAV se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Caremar se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 30 min.

Celkově je tu 42 plaveb týden na trase z Casamicciola Procida mezi Neapolský záliv a Neapolský záliv. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Casamicciola - Procida

Průměrné ceny na trase Casamicciola Procida

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Casamicciola Procida je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Casamicciola

Casamicciola Terme je obec v provincii Neapol v italském regionu Kampánie, který se nachází v severní části ostrova Ischia. Casamicciola se nachází na severním pobřeží ostrova mezi Lacco Ameno a Ischia Porto a je domovem malých vesniček Perrone, Castiglione, Piazza Bagni, La Rita, La Sentinelu a Piazza Maio. Mnoho turistů navštíví Casamicciolu kvůli termálním lázním a přírodních pramenem v Castiglione Thermal Park, Piazza Bagni a La Rita. Tento region však může nabídnout i nádherné obchody, kavárny a restaurace, kde můžete sedět a dívat se na okolní svět a zároveň se těšit na tradiční ischijský oběd.

Z přístavu v Casamicciola se plaví na italskou pevninu (Neapol) křídlové lodě a trajekty. Je zde také k dispozici půjčovna loděk, kde najdete několik okouzlujících jachet.

Průvodce přístavem Procida

Procida je součástí flegrejských ostrovů u pobřeží Neapole v Itálii.
Vzhledem ke své typické středomořské architektuře se Procida byla vybrána jako místo natáčení několika filmů, včetně "Possel budoucnosti" a "Talentovaný pan Ripley".
Ostrov většinou přitahuje zahraniční turisty, ale Procida se nyní stává oblíbenou destinací pro místní turisty z pevniny, kteří se hrnou na pláže v letní sezóně.