COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Casamicciola - Procida je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Casamicciola - Procida

    • 4 Sailings Daily 20 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 30 min
    • Get price

Trajekt z Casamicciola do Procida

Trajektová trasa Casamicciola Procida spojuje Neapolský záliv s Neapolský záliv a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti SNAV se plaví 4 krát za den s dobou trvání plavby kolem 20 minut. zatímco Trajekty společnosti Caremar se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 30 minut.

Celkově je tu 42 plaveb týden na trase z Casamiccioly Procida mezi Neapolský záliv a Neapolský záliv. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Casamicciola

Casamicciola Terme je obec v provincii Neapol v italském regionu Kampánie, který se nachází v severní části ostrova Ischia. Casamicciola se nachází na severním pobřeží ostrova mezi Lacco Ameno a Ischia Porto a je domovem malých vesniček Perrone, Castiglione, Piazza Bagni, La Rita, La Sentinelu a Piazza Maio. Mnoho turistů navštíví Casamicciolu kvůli termálním lázním a přírodních pramenem v Castiglione Thermal Park, Piazza Bagni a La Rita. Tento region však může nabídnout i nádherné obchody, kavárny a restaurace, kde můžete sedět a dívat se na okolní svět a zároveň se těšit na tradiční ischijský oběd.

Z přístavu v Casamicciola se plaví na italskou pevninu (Neapol) křídlové lodě a trajekty. Je zde také k dispozici půjčovna loděk, kde najdete několik okouzlujících jachet.


Průvodce přístavem Procida

Procida je součástí flegrejských ostrovů u pobřeží Neapole v Itálii.
Vzhledem ke své typické středomořské architektuře se Procida byla vybrána jako místo natáčení několika filmů, včetně "Possel budoucnosti" a "Talentovaný pan Ripley".
Ostrov většinou přitahuje zahraniční turisty, ale Procida se nyní stává oblíbenou destinací pro místní turisty z pevniny, kteří se hrnou na pláže v letní sezóně.