Caremar

Caremar je italská trajektová společnost, která byla dceřinou společností státní společnosti Tirrenia di Navigazione až do roku 2009, kdy se přesunula pod regionální vládu v Kampánii. Společnost sídlí v Neapoli a nabízí linky na nádherné ostrovy Capri, Ischia a Procida z několika přístavů na italské pevnině.

S maximální kapacitou 4800 cestujících každý den a se čtyřmi tradičními motorovými trajekty, dvěma vysokorychlostními loděmi, křídelní lodí, jedním katamaránem a jedinečným Fast Unity, Caremar je jednou z nejvytíženějších trajektových společností v Neapolském zálivu. Se sítí tras, které pokrývají sedm přístavů, je také schopna přepravit až 300 vozů.

Lodě mají zkušenou posádku, jsou plně klimatizované, s dobře zásobenými restauracemi a snack bary, zatímco větší trajekty - Adeona, Driade, Fauno a Naiade - poskytují na svých palubách i zábavu a velké prostory k sezení pro Vaše pohodlí. Z hlediska rychlosti a účinnosti flotily katamarán, nazvaný Achernear, plave působivou rychlostí 30 uzlů, stejně jako Aldebarda a Isola di San Pietro.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Caremar s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání. Porovnejte ceny a jízdní řády Caremar s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně