Caremar
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Caremar

Caremar je italská trajektová společnost, která byla dceřinou společností státní společnosti Tirrenia di Navigazione až do roku 2009, kdy se přesunula pod regionální vládu v Kampánii. Společnost sídlí v Neapoli a nabízí linky na nádherné ostrovy Capri, Ischia a Procida z několika přístavů na italské pevnině.

S maximální kapacitou 4800 cestujících každý den a se čtyřmi tradičními motorovými trajekty, dvěma vysokorychlostními loděmi, křídelní lodí, jedním katamaránem a jedinečným Fast Unity, Caremar je jednou z nejvytíženějších trajektových společností v Neapolském zálivu. Se sítí tras, které pokrývají sedm přístavů, je také schopna přepravit až 300 vozů.

Lodě mají zkušenou posádku, jsou plně klimatizované, s dobře zásobenými restauracemi a snack bary, zatímco větší trajekty - Adeona, Driade, Fauno a Naiade - poskytují na svých palubách i zábavu a velké prostory k sezení pro Vaše pohodlí. Z hlediska rychlosti a účinnosti flotily katamarán, nazvaný Achernear, plave působivou rychlostí 30 uzlů, stejně jako Aldebarda a Isola di San Pietro.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Caremar s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Caremar s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Caremar

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.