Trajekt z Pozzuoli do Casamiccioly

Linka Pozzuoli Casamicciola spojuje Itálie s Neapolský záliv. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Medmar. Plavba probíhá 56 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina.

Doba a frekvence plavby na trase Pozzuoli Casamicciola se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Pozzuoli - Casamicciola

Průměrné ceny na trase Pozzuoli Casamicciola

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Pozzuoli Casamicciola je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Pozzuoli

Pozzuoli je přístavní město na pobřeží Neapolského zálivu, je hlavní město Flegrejských polí. Pozzuoli byl založen v roce 530 před n.l. Město bylo známé jako významný obchodní a vojenský přístav, dnes je to stále vytížený, ale malý přístav. Mnozí obyvatelé byli nuceni opustit město a přesunout se do Neapole z důvodu zvýšené seismické aktivity. Část starobylého města leží nyní pod vodou kvůli seismickým aktivitám a zkoumá se mořskými archeology.
Oblast Kampánie, kde se nachází Pozzuoli, je krásná část jižní Itálie, úžasná oblast s bohatou historií a archeologickými nálezy. Pozzuoli byl prvním místem v římské Říši, může se pochlubit ohromující scenérií, písečnými plážemi, nádhernými jezery a vynikajícími možnostmi pro procházky.
Od srpna 1982 do prosince 1984 město zažilo stovky otřesů, které dosáhly vrcholu 4.10.1983 a poškodily 8000 budov v centru města a zvedly mořské dno o několik metrů, což zavřelo vchod do přístavu pro velké lodě.

Průvodce přístavem Casamicciola

Ischia se nachází v severní části ostrova Ischia v italském regionu Kampánie.