Itálie

Jak rezervovat trajekt z Itálie do Neapolského zálivu

Pro trajekt z Itálie do Neapolského zálivu máte na výběr z hodně možností. K dispozici jsou 8 přepravní společnosti, které nabízejí 33 Trasy trajektů Neapol do Ischie, Pozzuoli do Ischie, Casamicciola & Procida, Ischia do Procidy, Capri & Forio, Pozzuoli do Ischie, Casamicciola & Procida, Ponza do Casamiccioly, Ventotene do Casamiccioly, Neapol do Ischie, Capri, Casamicciola, Procida & Forio, Procida do Casamiccioly & Ischia, Casamicciola do Procidy, Sorrento do Capri, Ischia & Procida & Castellammare di Stabia do Capri.

Nejrychlejší cesta mezi Itálie a Neapolský záliv je Procida do Casamiccioly s dobou plavby přibližně 10 minut. S tolika plavbami v nabídce to usnadňujeme tím, že porovnáváme všechny podobné trasy pouze v jednom vyhledávání, takže můžete rychle a snadno najít přesně to, co hledáte.

Mapa trajektové trasy Itálie - Neapolský záliv

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Itálie do Neapolský záliv

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O Neapolský záliv:

Průvodce Neapolským zálivem