Spirit Of Tasmania

Lodě Spirit of Tasmania, provozované společností TT-Line Company Pty Ltd, spojují australskou pevninu (přístav Melbourne) s ostrovem Tasmánie (přístav Devonport) přes Bassův průliv (angl. Bass Strait).

Lodě Spirit of Tasmania se plaví každou noc a během celého roku, s dodatečnými odjezdy ráno a ve vybrané dny v hlavní letní sezóně (prosinec - duben).

Na palubě "dvojčat" Spirit of Tasmania I a II najdete řadu zařízení, které Vás během plavby zabaví. Obě lodě mají asi 220 dobře vybavených kabin, které Vám zajistí pohodlnou a odpočinkovou plavbu. Alternativou k ubytování v kabinách je možnost "Ocean Recliners", která nabízí polohovatelná sedadla v soukromém salonku pro ty, kteří se chtějí uskromnit. Trajekty mají nosnost až 1400 cestujících a zhruba 630 automobilů.

Trajektové terminály Spirit of Tasmania jsou "Pier Station" v přístavu Melbourne (Victoria) a "Esplanade" ve východním Devonporte (Tasmánie).

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Spirit Of Tasmania s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Spirit Of Tasmania

Všechny trasy Spirit Of Tasmania