COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Tasmánie

Tasmánie nebo "Tassie", jak je známo, na místě se nachází asi 240 km od jihovýchodního pobřeží pevniny Austrálie a má zaludnienei asi půl mlliona.

Tasmánie je místo divoké a krásné krajiny, přátelští, ochotní lidé, nádherné vína a jídla a poutavé historie způsobené velkolepé ruiny.

Je také nejmenším státem v Austrálii a nejvíce geograficky diverzifikované s více než 40 procent Tasmania je vyhrazena jako prostor národního parku a světového dědictví UNESCO.

Bez ohledu na to, kde jste v Tasmánii, nebo trávit čas na jednom místě, nebo jsou na návštěvě ostrova, víme, že budete mít radost, co najdete a bude překvapen, o kolik větší je skutečně uvnitř Tasmánie.

Jak se dostat do Tasmánie od moře je relativně jednoduché a bez stresu. Trajekty vyplouvají z přístavu Melbourne v Austrálii pevniny a zajet do Esplanade východní Devonport v severní Tasmánii. Většina přechod funguje po celý rok a je provozován trajekty TT-line s jejich duchem Tasmánie.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Tasmánie