TESO
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

TESO

TESO je nizozemský provozovatel, který zajišťuje pravidelnou trajektovou dopravu z Den Helderu do Texelu. Tuto linku z Texelu na pevninské Holandsko provozuje od roku 1907 a založili ji původní obyvatelé ostrova. Od té doby se společnost TESO stala jedním z předních provozovatelů v regionu a ročně přepraví přibližně 4 miliony cestujících.

V současné době má společnost flotilu 2 lodí, které slouží k přepravě cestujících. Texelstroom (2) je hybridní trajekt schopný přepravit až 1 750 cestujících a 350 automobilů na jednu cestu, zatímco Dr. Wagemaker (3) je schopen přepravit až 1 750 cestujících a 320 automobilů na jednu cestu. Obě plavidla jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší bezpečnostní požadavky, a řídí je zkušený tým kapitánů.

Společnost TESO je hrdá na ekologické cestování a díky používání bionafty se jí podařilo zvýšit CO2 neutralitu o 30 %.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti TESO s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy TESO

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.