TESO

TESO je nizozemský provozovatel, který zajišťuje pravidelnou trajektovou dopravu z Den Helderu do Texelu. Tuto linku z Texelu na pevninské Holandsko provozuje od roku 1907 a založili ji původní obyvatelé ostrova. Od té doby se společnost TESO stala jedním z předních provozovatelů v regionu a ročně přepraví přibližně 4 miliony cestujících.

V současné době má společnost flotilu 2 lodí, které slouží k přepravě cestujících. Texelstroom (2) je hybridní trajekt schopný přepravit až 1 750 cestujících a 350 automobilů na jednu cestu, zatímco Dr. Wagemaker (3) je schopen přepravit až 1 750 cestujících a 320 automobilů na jednu cestu. Obě plavidla jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší bezpečnostní požadavky, a řídí je zkušený tým kapitánů.

Společnost TESO je hrdá na ekologické cestování a díky používání bionafty se jí podařilo zvýšit CO2 neutralitu o 30 %.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti TESO s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy TESO

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy TESO