COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Nizozemsko

Oficiální název země mezinárodně známé jako Holandsko je Nizozemské království.

Nizozemsko sousedí na jihu/jihozápadě s Belgií a na východě a západě s Německem. Téměř třetina jeho hranic je na pobřeží (cca 450 km).

Amsterdam je nepochybně nejznámější nizozemské město, ale Nizozemsko nabízí množství dalších působivých míst, včetně Rotterdamu, Haagu a Arnhemu na venkově, jakož i středověká města Delft a Utrecht.

Pokud se chcete dostat do Nizozemska trajektem, tak máte na výběr z plaveb z Velké Británii, ať už cestujete s vozidlem nebo pěšky. Velké, moderní a luxusní trajekty jezdí po celý rok z jihovýchodní a severovýchodní části Anglie.

Pokud hledáte větší flexibilitu a větší výběr a zároveň Vám nevadí delší dobu řídit, tak si můžete také vzít trajekt do Francie nebo Belgie a odtud se dostat do Nizozemska.

Nizozemsko je ideální vstupní branou pro další cestu po severní Evropě, a to především pro ty země, které nemají přímé trajektové spojení s Velkou Británií, jako je Německo a Polsko.

Populární provozovatelé trajektů

  • 14 plavby týdně 6 hod 45 min
  • Zjistit cenu
  • 7 plavby týdně 11 hod
  • Zjistit cenu
  • 7 plavby týdně 15 hod 45 min
  • Zjistit cenu

Zákaznické hodnocení Nizozemsko

 • "Kort overfart fra Dunkerque til Dover i april 2013"

  Vi rejser til England to eller tre gange med DFDS fra Dunkerque. Disse færger er meget komfortable, og indtil videre har vi ikke en negativ ting at sige om dem. Måltiderne ombord er gode og har rimelig pris. Rejsen er altid den billigste derude.

  Číst více Číst méně

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Nizozemsko