COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Nizozemsko

Oficiální název země mezinárodně známé jako Holandsko je Nizozemské království.

Nizozemsko sousedí na jihu/jihozápadě s Belgií a na východě a západě s Německem. Téměř třetina jeho hranic je na pobřeží (cca 450 km).

Amsterdam je nepochybně nejznámější nizozemské město, ale Nizozemsko nabízí množství dalších působivých míst, včetně Rotterdamu, Haagu a Arnhemu na venkově, jakož i středověká města Delft a Utrecht.

Pokud se chcete dostat do Nizozemska trajektem, tak máte na výběr z plaveb z Velké Británii, ať už cestujete s vozidlem nebo pěšky. Velké, moderní a luxusní trajekty jezdí po celý rok z jihovýchodní a severovýchodní části Anglie.

Pokud hledáte větší flexibilitu a větší výběr a zároveň Vám nevadí delší dobu řídit, tak si můžete také vzít trajekt do Francie nebo Belgie a odtud se dostat do Nizozemska.

Nizozemsko je ideální vstupní branou pro další cestu po severní Evropě, a to především pro ty země, které nemají přímé trajektové spojení s Velkou Británií, jako je Německo a Polsko.

Populární provozovatelé trajektů

  • 3 plavby týdně 11 hod
  • Zjistit cenu
  • 2 plavby denně 6 hod 45 min
  • Zjistit cenu
  • 7 plavby týdně 15 hod 45 min
  • Zjistit cenu

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Nizozemsko