Trajekt z Ventspilse do Travemunde

Linka Ventspils Travemunde spojuje Lotyšsko s Nemecko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Stena Line. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 25 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Ventspils Travemunde se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Detaily o trase a přístavu

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Alternativy trajektů z Ventspilse do Travemunde

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Lotyšska do Nemecko

Provozovatelé trajektů na trase Ventspils - Travemunde

  • Stena Line
    • 1 plavba týdně 25 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Ventspils Travemunde

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ventspils Travemunde je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Ventspils

Ventspils je město v severozápadním Lotyšsku v Baltském moři.

Je to přímořské letovisko s krásnými budovami v moderním stylu, s neoklasickým starým městem, kde stojí radnice. Ventspils má pověst populární turistické destinace.
Podle místního turistického sdružení, Ventspils je "město, které ctí minulost, přemýšlí o budoucnosti, a nikdy nepřestává pracovat!"

Průvodce přístavem Travemunde

Travemünde je okres města Lübeck, nachází se na ústí řeky Trave v zátoce Lübeck. Travemünde vzniklo z pevnosti, která se nachází zde od 12. století, postavenou Jindřichem Levem, vévodou Saska, pro ochranu ústí Trave. On se stal městem v roce 1317 a v roce 1329 se stal majetkem svobodného města Lübeck, kterého od té doby vlastnil. Jeho zdi-opevnění byly zbořeny v roce 1807. Travemünde je také areál (od roku 1802) a největší německý přístav v Baltském moři s destinací ve Švédsku, Finsku a dalších pobaltských zemích.
Každý rok asi 1 milion cestujících projde trajektovým terminálem Travemünde, kteří směřují na výlet na pobřeží Baltského moře. Terminál je také kontaktním místem pro řadu luxusních výletních lodí z celého světa.