COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Německo

Německo je největší země ve střední Evropě a nabízí svým návštěvníkům obrovské množství památek a zážitků, ať už v rušných a moderních městech nebo v příjemných jižních oblastech hraničících s Alpami.

Krásné německá města jsou plné života, zatímco v klidnějších koutoch země najdete významné památky a nedotčené přírodní krásy, které jsou zapsány do seznamu světového dědictví UNESCO.

Díky své poloze v Baltském moři je Německo ideální vstupní branou pro trajekty na pevninskou Evropu přicházející ze Skandinávie, východní Evropy a Ruska. Přístavy Kiel, Rostock a Travemünde jsou nejvíce populární destinace a jsou dostupné ze Švédska, Dánska, Finska, Litvy, Lotyšska a Norska.

Přístav Sassnitz je další možnost pro ty, kteří přicházejí ze Švédska a také poskytuje spojení s ostrovem Bornholm, zatímco přístav Lübeck slouží trajektem pro dlouhou plavbu z Ruska.

Nejkratší a nejfrekventovanější plavba do Německa je 19 km trajektová linka mezi přístavy Rødby (Lolland, Dánsko) a Puttgarden, vesnicí na ostrově Fehmarn. Plavba trvá asi 45 minut a trajekt jezdí 2 krát za hodinu.

Polsko je také dobrou alternativou, pokud se chcete dostat do Německa. Ačkoli některé z přístavů jsou stejné jako ty, které se využívají pro plavby do Německa, doba plavby a trasa Vám může vyhovovat více.

Pokud cestujete do Německa z Velké Británie, přímá linka z Harwich do Cuxhavenu přestala jezdit před mnoha lety, takže je třeba jít přes Francii, Belgii nebo Nizozemsko a následně se dostat do Německa autem.

Ať už je Německo Váš konečný cíl, nebo jím jen projíždíte, všechny významná města jsou zde dobře propojeny díky výborné infrastruktuře. Německá dálniční síť pokrývá zhruba 12 tisíc km, což z ní činí jednu z nejhustších a nejdelších dálničních systémů na světě.

Ti, kteří necestují autem mohou využít železniční síť v Německu, která je moderní, komplexní a velmi účinná, a to nejen ve vnitrozemí, ale i pro Vaši cestu do zemí po celé Evropě.

Populární provozovatelé trajektů

  • 47 plavby denně 45 min
  • Zjistit cenu
  • 19 plavby týdně 8 hod 45 min
  • Zjistit cenu
  • 14 plavby týdně 4 hod 15 min
  • Zjistit cenu
  • 10 plavby týdně 20 hod
  • Zjistit cenu

Zákaznické hodnocení Německo

 • "Kort overfart fra Dunkerque til Dover i april 2013"

  Vi rejser til England to eller tre gange med DFDS fra Dunkerque. Disse færger er meget komfortable, og indtil videre har vi ikke en negativ ting at sige om dem. Måltiderne ombord er gode og har rimelig pris. Rejsen er altid den billigste derude.

  Číst více Číst méně

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Německo