Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 2936 tras a 678 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Německo

Německo je největší země ve střední Evropě a nabízí svým návštěvníkům obrovské množství památek a zážitků, ať už v rušných a moderních městech nebo v příjemných jižních oblastech hraničících s Alpami.

Krásné německá města jsou plné života, zatímco v klidnějších koutoch země najdete významné památky a nedotčené přírodní krásy, které jsou zapsány do seznamu světového dědictví UNESCO.

Díky své poloze v Baltském moři je Německo ideální vstupní branou pro trajekty na pevninskou Evropu přicházející ze Skandinávie, východní Evropy a Ruska. Přístavy Kiel, Rostock a Travemünde jsou nejvíce populární destinace a jsou dostupné ze Švédska, Dánska, Finska, Litvy, Lotyšska a Norska.

Přístav Sassnitz je další možnost pro ty, kteří přicházejí ze Švédska a také poskytuje spojení s ostrovem Bornholm, zatímco přístav Lübeck slouží trajektem pro dlouhou plavbu z Ruska.

Nejkratší a nejfrekventovanější plavba do Německa je 19 km trajektová linka mezi přístavy Rødby (Lolland, Dánsko) a Puttgarden, vesnicí na ostrově Fehmarn. Plavba trvá asi 45 minut a trajekt jezdí 2 krát za hodinu.

Polsko je také dobrou alternativou, pokud se chcete dostat do Německa. Ačkoli některé z přístavů jsou stejné jako ty, které se využívají pro plavby do Německa, doba plavby a trasa Vám může vyhovovat více.

Pokud cestujete do Německa z Velké Británie, přímá linka z Harwich do Cuxhavenu přestala jezdit před mnoha lety, takže je třeba jít přes Francii, Belgii nebo Nizozemsko a následně se dostat do Německa autem.

Ať už je Německo Váš konečný cíl, nebo jím jen projíždíte, všechny významná města jsou zde dobře propojeny díky výborné infrastruktuře. Německá dálniční síť pokrývá zhruba 12 tisíc km, což z ní činí jednu z nejhustších a nejdelších dálničních systémů na světě.

Ti, kteří necestují autem mohou využít železniční síť v Německu, která je moderní, komplexní a velmi účinná, a to nejen ve vnitrozemí, ale i pro Vaši cestu do zemí po celé Evropě.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

 • Finnlines
  • Zjistit cenu
 • TT Line
  • Zjistit cenu
 • Stena Line
  • Zjistit cenu
 • Scandlines
  • Zjistit cenu
Zobrazit všechny provozovatelé trajektů

Trasy a přístavy v Německo