Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Travemunde

 • Travemunde Trajektový Prístav Autem

  Jestli pricházíte z jihu po dálnici A1, jednoducho následujte informacné tabule na 'Lübeck-Travemünde Skandinavienkai'. Tohleto Vás automaticky dovede do trajektového terminálu.

 • Travemunde Trajektový Prístav Vlakem

  Využite sít nemeckých železnic aby ste se dostali na hlavní vlakovou stanici v Lubecku a potom prepojení se stanicí Luebeck-Travemunde Skandinavienkai, která se nachádzí prímo v prístavu.

 • Travemunde Trajektový Prístav Adresa

  Zum Hafenplatz 1, D-23570 Lübeck-Travemünde, Germany

 • Ubytování v Travemunde

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Travemunde před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Travemunde pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Travemunde

Průvodce přístavem Travemunde

Průvodce přístavem Travemunde

Travemünde je okres města Lübeck, nachází se na ústí řeky Trave v zátoce Lübeck. Travemünde vzniklo z pevnosti, která se nachází zde od 12. století, postavenou Jindřichem Levem, vévodou Saska, pro ochranu ústí Trave. On se stal městem v roce 1317 a v roce 1329 se stal majetkem svobodného města Lübeck, kterého od té doby vlastnil. Jeho zdi-opevnění byly zbořeny v roce 1807. Travemünde je také areál (od roku 1802) a největší německý přístav v Baltském moři s destinací ve Švédsku, Finsku a dalších pobaltských zemích. Každý rok asi 1 milion cestujících projde trajektovým terminálem Travemünde, kteří směřují na výlet na pobřeží Baltského moře. Terminál je také kontaktním místem pro řadu luxusních výletních lodí z celého světa.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.