Bodrum Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bodrum Express

Bodrum Express Lines zajišťují pravidelné trajektové služby mezi tureckým pobřežním střediskem Bodrum a turistickými destinacemi na řeckých ostrovech. Patří mezi ně Kos, Kalymnos, Symi, Leros, Rhodos, Chios a Patmos.

Mezi většími destinacemi, jako je například Bodrum a Kos, funguje přeprava na denní bázi, a to s relativně mnoha termíny odjezdu. V zimě je potom k dispozici jedna zpáteční plavba z ostrova Bodrum a Kos.

Flotila se skládá ze tří rychlých plavidel, přičemž největší loď, Hizar Reis, může přepravovat až 402 cestujících a 8 vozidel. Ostatní dva trajekty, Ilias T a Fahri Kaptan 3, pojmou až 100 a 175 cestujících.

Všechny trajekty společnosti Bodrum Express Lines poskytují venkovní paluby, z nichž je naprosto úžasný výhled na moře, což přímo vybízí k naladění se na odpočinkovou vlnu dovolené. Všechny trajekty mají k dispozici bar, televizor je potom na té největší lodi, Hizar Reis.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bodrum Express, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bodrum Express. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bodrum Express s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.