Bodrum Express

Bodrum Express Lines zajišťují pravidelné trajektové služby mezi tureckým pobřežním střediskem Bodrum a turistickými destinacemi na řeckých ostrovech. Patří mezi ně Kos, Kalymnos, Symi, Leros, Rhodos, Chios a Patmos.

Mezi většími destinacemi, jako je například Bodrum a Kos, funguje přeprava na denní bázi, a to s relativně mnoha termíny odjezdu. V zimě je potom k dispozici jedna zpáteční plavba z ostrova Bodrum a Kos.

Flotila se skládá ze tří rychlých plavidel, přičemž největší loď, Hizar Reis, může přepravovat až 402 cestujících a 8 vozidel. Ostatní dva trajekty, Ilias T a Fahri Kaptan 3, pojmou až 100 a 175 cestujících.

Všechny trajekty společnosti Bodrum Express Lines poskytují venkovní paluby, z nichž je naprosto úžasný výhled na moře, což přímo vybízí k naladění se na odpočinkovou vlnu dovolené. Všechny trajekty mají k dispozici bar, televizor je potom na té největší lodi, Hizar Reis.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bodrum Express, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bodrum Express. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bodrum Express s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Bodrum Express

Všechny trasy Bodrum Express

Alternativní společnosti a trasy